Ürün Kodu
33666-6X1L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 33666-6X1L Buffer Solph7
| Marka Kelebek | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | MDL Numarası | Eş anlamlılar Potasyum sodyum fosfat tampon çözeltisi |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Veri yok |
| Renk | Yeşil |
| Yoğunluk | 1,0 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | Kullanıma Hazır Tamponlar |
| Uyumsuz Malzemeler | Bilinen yok |
| Alt Patlama Sınırı | Veri yok |
| Erime Noktası/Aralığı | 100 °C (1.013 hPa) |
| Suda Çözünürlük | Tamamen karışabilir |
| Üst Patlama Sınırı | Veri yok |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 7 (20 °C) |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |