Ürün Kodu
33211-4X2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 33211-4X2.5L Ethyl Acetate Purıss.
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül CH3COOC2H5 |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 88.11 gr/mol | RTECS Numarası AH5425000 | Eş anlamlılar Etil Etanoat; Asetik Asit Etil Ester; EtOAc |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 77 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi, Reaktif ISO, Reaktif Ph. Eur. |
| Renk | Renksiz |
| Konsantrasyon | >=%99,50 |
| Yoğunluk | 0,901 gr/cm3 |
| Alevlenme noktası | 11,5 %(H) |
| (Ekipman) ile Kullanım İçin | Endüstriyel kullanım |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü oksitleyici maddeler, Asitler, Bazlar |
| Alt Patlama Sınırı | 2,1 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | -84 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 99.50 |
| Saflık Detayları | >=%99,50 |
| Çözünürlük | Çoğu organik çözücüde çözünür |
| Suda Çözünürlük | 90 gr/l |
| Üst Patlama Sınırı | 11,5 %(H) |
| Buhar yoğunluğu | Oca.00 |
| Buhar Basıncı | 97 hPa (20 °C) |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | Veri yok |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |