Ürün Kodu
33209-4X2.5L
Ürün Markası
RİEDEL-DE HAEN 33209-4X2.5L Acetic Acid, Puriss. P.A., Acs Reagent
| Marka Kelebek | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül CH3CO2H |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 60.05 gr/mol | RTECS Numarası AF1225000 | Eş anlamlılar Buzlu asetik asit |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 118 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi, ISO, Ph. Eur. |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 1,05 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | 40 °C |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü bazlar, Metaller, Aminler, Siyanürler, Sülfürler, Nitrik asit, Hidrojen peroksit, Alkali karbonatlar |
| Alt Patlama Sınırı | %4 (Hacim) |
| Erime Noktası/Aralığı | 16 °C |
| Bölme Katsayısı | -0,17 |
| Saflık Yüzdesi | 99.80 |
| Saflık Detayları | >=%99,80 |
| Suda Çözünürlük | Tamamen karışabilir |
| Üst Patlama Sınırı | %17 (D) |
| Buhar Basıncı | 16 hPa (20 °C) |
| Viskozite | 1,22 mPa.s (20 °C) |
| pH-Değeri | Asidik |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |
| Ürün Grubu | KROMASOLV™ |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |