Ürün Kodu
33065-1L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 33065-1L 1-Butanol
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | Doğrusal Formül CH3 ( CH2 ) 3OH | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 74,12 gr/mol | Eş anlamlılar n -Butanol; Butil alkol |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | Kendiliğinden yanmaz |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 119 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi, ISO, Ph. Eur. |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 0,81 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | 9,4 %(H) |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Oksitleyici maddelerle uyumsuzdur, Plastik malzemeler saldırıya uğrayabilir |
| Alt Patlama Sınırı | 1,5 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | =%99,50 |
| Çözünürlük | Çoğu organik çözücüde çözünür |
| Suda Çözünürlük | 66 gr/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | 9,4 %(H) |
| Buhar Basıncı | 6,7 hPa (20 °C) |
| Viskozite | 2,95 mPa.s (20 °C) |
| pH-Değeri | 60 g/l'de (20 °C) 7 |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |