Ürün Kodu
32319-1KG
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 32319-1KG Sodium Acetate Puriss
| Marka RİEDEL-DE HAEN | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül CH 3 COONa |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 82.03 gr/mol | Eş anlamlılar Asetik asit sodyum tuzu |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Isıtıldığında ayrışır |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi, Avrupa Ph. |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 1,45 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Toz |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü asitler ve oksitleyici maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 324 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Suda Çözünürlük | 500 gr/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 50 g/l'de (20 °C) 7,5-9,2 |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |