Ürün Kodu
32299-4x5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 32299-4x5L Petroleum Ether Puriss
| Marka Riedel-de Haen | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | MDL Numarası | RTECS Numarası OI6180000 |
| Eş anlamlılar Petrol benzini |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | Kendiliğinden yanmaz |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 40-60 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi, ISO |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 0,65 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | -30 °C |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Oksitleyici maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | 1 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | Veri yok |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 90.00 |
| Saflık Detayları | >=90,00% |
| Çözünürlük | Çoğu organik çözücüde çözünür |
| Suda Çözünürlük | Pratik olarak çözülemez |
| Üst Patlama Sınırı | %7 (Hacim) |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | Uygulanamaz |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |