Ürün Kodu
32211-4x2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 32211-4x2.5L Chloroform Purıss
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül CHCl3 |
| MDL Numarası | RTECS Numarası FS9100000 | Eş anlamlılar Metilidin triklorür; Triklorometan |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 60-62 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | Reag. ISO, Reag. Ph. Eur. |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 1,48 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | Reaktif Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü oksitleyici maddeler, Toz halindeki metallerle reaksiyonlar, Alkali metaller, Plastik malzemeler saldırıya uğrayabilir, Toprak alkali metaller |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | -63 °C |
| Bölme Katsayısı | 1,97 (20 °C) |
| Saflık Yüzdesi | 99 |
| Saflık Detayları | 99.00-99.40% |
| Çözünürlük | Çoğu organik çözücüde çözünür |
| Suda Çözünürlük | 0,8 gr/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | 210 hPa (20 °C) |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | Veri yok |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |