Ürün Kodu
32203-4X5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 32203-4X5L Dıethyl Ether Wıth
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül ( CH3CH2 ) 2O |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 74.12 gr/mol | RTECS Numarası KI5775000 | Eş anlamlılar Eter; Etil eter |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | 174,85 °C (1.013 hPa) |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 34-35 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi, Reaktif ISO, Reaktif Ph. Eur. |
| Renk | Renksiz |
| Konsantrasyon | >=%99,80 |
| Yoğunluk | 0,71 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | -45 °C (1.013 hPa) |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Oksitleyici maddeler, Kuvvetli asitler |
| Alt Patlama Sınırı | 1,7 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | -116 °C (1.013 hPa) |
| Bölme Katsayısı | 1,05 (20 °C) |
| Saflık Yüzdesi | 99.80 |
| Saflık Detayları | >=%99,80 |
| Çözünürlük | Çoğu organik çözücüde çözünür |
| Suda Çözünürlük | 64,9 g/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | %48 (D) |
| Buhar yoğunluğu | Veri yok |
| Buhar Basıncı | 587 hPa (20 °C) |
| Viskozite | 0,24 mPa.s (20 °C) |
| pH-Değeri | Uygulanamaz |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |