Ürün Kodu
32201-4x2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 32201-4x2.5L Acetone
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül BÖLÜM 3 KOÇ 3 |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 58.08 gr/mol | RTECS Numarası AL3150000 | Eş anlamlılar 2-Propanon, Dimetil Keton |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | Kendiliğinden yanmaz |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 55-57 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi, Reag. ISO |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 0,79 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | 14,3 %(H) |
| (Ekipman) ile Kullanım İçin | Endüstriyel kullanım |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Plastik malzemeler, Güçlü oksitleyici maddeler, Bazlar, Güçlü asitler, Alkali metaller, Toprak alkali metaller tarafından saldırıya uğrayabilir |
| Alt Patlama Sınırı | 2,2 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | -95 °C |
| Bölme Katsayısı | -0,24 |
| Saflık Yüzdesi | 99.50 |
| Saflık Detayları | >=%99,50 |
| Suda Çözünürlük | Tamamen karışabilir |
| Üst Patlama Sınırı | 14,3 %(H) |
| Buhar yoğunluğu | 2 |
| Buhar Basıncı | 240 hPa (20 °C) |
| Viskozite | 0,32 mPa.s (20 °C) |
| pH-Değeri | Uygulanamaz |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |