Ürün Kodu
31434-1KG
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 31434-1KG Sodium Chloride Puriss
| Marka RİEDEL-DE HAEN | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül NaCl |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 58,44 gr/mol | Eş anlamlılar Halit |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | Kendiliğinden yanmaz |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 1,465 °C (1,013 hPa) |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi, ISO, Ph. Eur. |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 2,160 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Kristalin |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Brom Triflorür, Lityum |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 800 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 99.50 |
| Saflık Detayları | >=%99,50 |
| Suda Çözünürlük | 358 gr/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 7,0 (20 °C) |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |