Ürün Kodu
31307-1KG
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 31307-1KG Calcium Chloride Dihydrate
| Marka Kelebek | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül CaCl2 · 2H2O | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 147,01 gr/mol | Eş anlamlılar Kalsiyum(II) klorür; Kalsiyum diklorür |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | Kendiliğinden yanmaz |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 1.900 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi, Avrupa Ph. |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | Veri yok |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sağlam |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Seyreltme veya suda çözünme sırasında her zaman önemli bir ısıtma meydana gelir, Nemli hava |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 765 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 99 |
| Saflık Detayları | >=%99,00 |
| Suda Çözünürlük | 830 gr/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 4.5 - 8 (20 °C)5.Ağırlık yüzdesi |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |