Ürün Kodu
31263-1KG
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 31263-1KG Potassium Nitrate Puriss
| Marka RİEDEL-DE HAEN | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül BİLGİ 3 | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 101 gr/mol | Eş anlamlılar Güherçile; Güherçile; Potasyum nitrat |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | Kendiliğinden yanmaz |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Ayrışma |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi, ISO, Ph. Eur. |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 2,11 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Kristalin |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Siyanürler, Tiyosiyanatlar, Asitler, Ağır metaller, İndirgeyici maddeler, Yanıcı malzeme |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 335 °C (1.013 hPa) |
| Bölme Katsayısı | Uygulanamaz |
| Saflık Yüzdesi | 8.Nis |
| Saflık Detayları | >=%99,00 |
| Suda Çözünürlük | 357 g/l (25 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Uygulanamaz |
| pH-Değeri | 50 g/l'de (20 °C) 5,5-7,5 |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |