Ürün Kodu
31219-1KG
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 31219-1KG Calcium Hydroxide Puriss
| Marka Kelebek | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül Ca(OH) 2 | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 74,1 gr/mol | RTECS Numarası EW2800000 | Eş anlamlılar Sönmüş kireç; Kireç sütü; Turşu |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | Kendiliğinden yanmaz |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Isıtıldığında ayrışır |
| Sertifikasyon | Avrupa Doktorası |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 2,24 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sağlam |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Asitler, Maleik anhidrit, Fosfor, Nitro bileşikleri |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 580 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 96.00 |
| Saflık Detayları | >=96.00% |
| Suda Çözünürlük | 1,7 g/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 12.0-13.0 (20 °C) Doymuş çözelti |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |