Ürün Kodu
31218-500G
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 31218-500G Calcium Nitrate Tetrahydrate
| Marka Kelebek | CAS Numaraları (Tümü) | Doğrusal Formül Ca ( NO3 ) 2 · 4H2O | MDL Numarası | Mol kütlesi 236,15 gr/mol |
| Eş anlamlılar Nitrik asit kalsiyum tuzu hidrat |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | Kendiliğinden yanmaz |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Uygulanamaz |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 1,820 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Kristalin |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Toz halindeki metallerle reaksiyonlar, Güçlü indirgeyici maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 42 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 99 |
| Saflık Detayları | 99.00-103.00% |
| Suda Çözünürlük | 1.293,0 g/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Uygulanamaz |
| pH-Değeri | 4,0-7,0 (20 °C) |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |