Ürün Kodu
31146-1KG
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 31146-1KG Borıc Acıd Purıss
| Marka Kelebek | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül H3BO3 | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 61,83 gr/mol | Eş anlamlılar Asit Borikum |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Veri yok |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi, ISO, Ph. Eur. |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 1,510 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sağlam |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Potasyum, Asetik anhidrit, Bazlar |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 171 °C |
| Bölme Katsayısı | -0,757 (25 °C) |
| Saflık Yüzdesi | 99.80 |
| Saflık Detayları | >=%99,80 |
| Suda Çözünürlük | 49,5 g/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 3,6-4,0 (20 °C) |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |
| pH-Değeri | Uygulanamaz |
| Ürün Grubu | KROMASOLV™ |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |