Ürün Kodu
31063-2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 31063-2.5L Ethyl Acetate, Chromasolv™
| Marka Riedel-de Haen | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül CH3COOC2H5 | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 88.11 gr/mol | RTECS Numarası AH5425000 | Eş anlamlılar Etil Etanoat; Asetik Asit Etil Ester; EtOAc |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 77 °C (1.013 hPa) |
| Renk | Renksiz |
| Konsantrasyon | >=%99,90 |
| Yoğunluk | 0,901 gr/cm3 |
| Alevlenme noktası | 11,5 %(H) |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | GC Notu |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü oksitleyici maddeler, Asitler, Bazlar |
| Alt Patlama Sınırı | 2,1 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | -84 °C |
| Saflık Yüzdesi | 99.90 |
| Saflık Detayları | >=%99,90 |
| Çözünürlük | Çoğu organik çözücüde çözünür |
| Suda Çözünürlük | 90 gr/l |
| Üst Patlama Sınırı | 11,5 %(H) |
| Buhar yoğunluğu | Oca.00 |
| Buhar Basıncı | 97 hPa (20 °C) |
| Viskozite | 0,45 mPa.s (20 °C) |
| pH-Değeri | Veri yok |
| Ürün Grubu | KROMASOLV™ |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |