Ürün Kodu
30721-4X2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 30721-4X2.5L Hydrochlorıc Acıd Purıss
| Marka RİEDEL-DE HAEN | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül HCl |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 36,46 gr/mol | Eş anlamlılar Hidrojen Klorür Çözeltisi |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 42 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi, ISO, Ph. Eur. |
| Renk | Renksiz |
| Aşındırıcılık | Metaller için aşındırıcıdır |
| Yoğunluk | 1.190 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Metaller, Su, Aminler, Asetik anhidrit, Etilenimin, Amonyak, Klorosülfonik asit, Sülfürik asit, Kuvvetli bazlar, Alkaliler, Kuvvetli oksitleyiciler |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | -35 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 37.00 |
| Saflık Detayları | >=37,00% |
| Suda Çözünürlük | Tamamen karışabilir |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | 190 hPa (20 °C) |
| Viskozite | 1,9 mPa.s (15 °C) |
| pH-Değeri | >0,1 (20 °C) |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |