Ürün Kodu
30620-1KG
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 30620-1KG Sodium Hydroxide Puriss
| Marka RİEDEL-DE HAEN | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül NaOH | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 40,00 gr/mol | RTECS Numarası WB4900000 | Eş anlamlılar NaOH;Kostik soda |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 1.390 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | Avrupa Doktorası |
| Renk | Renksiz |
| Aşındırıcılık | Metaller için aşındırıcıdır |
| Yoğunluk | 2,13 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sağlam |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü asitlerle ekzotermik reaksiyon, Suyla ekzotermik reaksiyon, Metallerle reaksiyona girerek hidrojen açığa çıkarır, Kalay, Alüminyum, Çinko |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 319 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 98.00 |
| Saflık Detayları | >=98,00% |
| Suda Çözünürlük | Tamamen çözünür |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | Alkali |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |