Ürün Kodu
30402-1 KG
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 30402-1 KG Ammonıum Phosphate Dıbasıc Purıss Pa Acs
| Marka Kelebek | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül ( NH4 ) 2 HPO4 | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 132.06 gr/mol | Eş anlamlılar Amonyum hidrojenfosfat; Diamonyum hidrojenfosfat; di- |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Veri yok |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi, Avrupa Ph. |
| Renk | Beyaz |
| Yoğunluk | 1,62 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Kristalin |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü oksitleyici maddeler, Güçlü bazlar, Güçlü asitler |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 155 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 98.00 |
| Saflık Detayları | >=98,00% |
| Suda Çözünürlük | 132,1 g/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 132,1 g/l'de (25 °C) 7,5-9,0 |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |
| pH-Değeri | Uygulanamaz |
| Ürün Grubu | KROMASOLV™ |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |