Ürün Kodu
30314-250G
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 30314-250G Potassium İodate Puriss
| Marka RİEDEL-DE HAEN | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül KIO3 | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 214 gr/mol | RTECS Numarası NN1350000 | Eş anlamlılar İyodik asit; potasyum tuzu |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Veri yok |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 3,93 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Kristalin |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Fosfor, Sülfürler, Kükürt, İzosiyanatlar, Siyanürler, Metal hidritler, Toz metaller, İndirgeyici maddeler, Organik maddeler, Yanıcı maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 560 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | Nis.00 |
| Saflık Detayları | %99,70-100,40 |
| Suda Çözünürlük | 70 gr/l (25 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 5-8 (20 °C) |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |