Ürün Kodu
30103-1L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 30103-1L Hydrofluorıc Acıd Purıss
| Marka RİEDEL-DE HAEN | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül Yüksek frekans | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 20.01 gr/mol | RTECS Numarası MW7875000 | Eş anlamlılar Yüksek frekans |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 110 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | ISO, Ph. Avrupa |
| Renk | Renksiz |
| Aşındırıcılık | Metaller için aşındırıcıdır |
| Yoğunluk | 1,140 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Seyreltirken, suya asit ekleyin, asla tersini yapmayın. Seyreltme veya suda çözme sırasında, her zaman önemli miktarda ısıtma meydana gelir. |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | -40 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 40.00 |
| Saflık Detayları | >=40,00% |
| Suda Çözünürlük | Tamamen karışabilir |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | Asidik |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |