Ürün Kodu
28803-100G
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 28803-100G Fluorescein Sodium Salt Indicator
| Marka Kelebek | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül C20H10Na2O5 |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 376,27 gr/mol | Eş anlamlılar Asit Sarı 73; D&C; Sarı No. 8; NaFl; NaFluo; Sodyum floresin; Uranin |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Veri yok |
| Renk | Koyu kırmızı |
| Yoğunluk | Veri yok |
| Alevlenme noktası | Veri yok |
| Biçim | Toz |
| Seviye | Göstergeler |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü oksitleyici maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | Veri yok |
| Erime Noktası/Aralığı | 300 °C |
| Bölme Katsayısı | ########################################################################## |
| Saflık Yüzdesi | 98.50 |
| Saflık Detayları | %98,50-100,50 |
| Suda Çözünürlük | 500 gr/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Veri yok |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 10 g/l'de (20 °C) 8,3 |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |