Ürün Kodu
27242H-1KG
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 27242H-1KG Trichloroacetic Acid
| Marka RİEDEL-DE HAEN | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Mol kütlesi 163,39 gr/mol | RTECS Numarası AJ7875000 |
| Eş anlamlılar TCA; Asetik asit trikloro |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 196 °C |
| Sertifikasyon | Avrupa Doktorası, USP |
| Renk | Beyaz |
| Yoğunluk | 1,63 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | 113 °C.kapalı kap |
| Biçim | Pullar |
| Seviye | Reaktif Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü oksitleyici maddeler, Güçlü bazlar, Aminler |
| Alt Patlama Sınırı | Veri yok |
| Erime Noktası/Aralığı | 54-58 °C |
| Bölme Katsayısı | Tem.04 |
| Saflık Yüzdesi | Nis.00 |
| Saflık Detayları | 99.00-100.50% |
| Suda Çözünürlük | 81,7 g/l tamamen çözünür (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Veri yok |
| Buhar Basıncı | 1 hPa (51 °C) |
| Viskozite | Uygulanamaz |
| pH-Değeri | 1 81,7 g/l'de (25 °C) |
| Ürün Grubu | Puris. |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |