Ürün Kodu
27109-1KG
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 27109-1KG Citric Acid Meets Analytical
| Marka Kelebek | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül HOC(COOH)( CH2COOH ) 2 |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 192,12 gr/mol | RTECS Numarası GE7350000 | Eş anlamlılar 2-Hidroksipropan-1,2,3-trikarboksilik asit |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | Kendiliğinden yanmaz |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Veri yok |
| Sertifikasyon | Doktora Avrupa, BP, USP |
| Renk | Beyaz |
| Yoğunluk | 1,67 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sağlam |
| Seviye | Reaktif Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Oksitleyici maddeler, Bazlar, Metaller, İndirgeyici maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | Veri yok |
| Erime Noktası/Aralığı | 153-159 °C |
| Bölme Katsayısı | -1,72 (20 °C) |
| Saflık Yüzdesi | 99.50 |
| Saflık Detayları | %99,50-100,50 |
| Suda Çözünürlük | Çözünür |
| Üst Patlama Sınırı | Veri yok |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 1,8 50 g/l'de (20 °C) |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |