Ürün Kodu
270407-1L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 270407-1L Pyridine Chromasolv™
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül C5H5N |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 79,1 gr/mol | RTECS Numarası UR8400000 | Eş anlamlılar Azabenzen; Azin; Piridin |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 115 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | HPLC için |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 0,98 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | 12,4 %(H) |
| (Ekipman) ile Kullanım İçin | HPLC için |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | HPLC Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü oksitleyici maddeler, Güçlü asitler |
| Alt Patlama Sınırı | 1,8 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | -42 °C |
| Bölme Katsayısı | Oca.00 |
| Saflık Yüzdesi | 99.90 |
| Saflık Detayları | >=%99,90 |
| Suda Çözünürlük | Tamamen karışabilir |
| Üst Patlama Sınırı | 12,4 %(H) |
| Buhar Basıncı | 95 hPa (50 °C) |
| Viskozite | 0,88 mPa.s (25 °C) |
| pH-Değeri | 8,8 (20 °C) |
| Ürün Grubu | CHROMASOLV™ Artı |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |