Ürün Kodu
27001-1L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 27001-1L Formic Acid, Puriss., Meets Analytical Specificati
| Marka Kelebek | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül HCOOH |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 46.03 gr/mol | RTECS Numarası LQ4900000 | Eş anlamlılar Metanoik asit; Formilik asit; hidrojen karboksilik asit |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | 528 °C |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 100,4 °C (1,013 hPa) |
| Sertifikasyon | DAC, FCC'nin analitik özelliklerini karşılar |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 1,22 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | 49,5 °C |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | Reaktif Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Alkaliler, Aminler, Güçlü oksitleyici maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | %12 (Hava Sıcaklığı) (42 °C) |
| Erime Noktası/Aralığı | 4 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 98.00-100.00 |
| Saflık Detayları | 98.00-100.00% |
| Suda Çözünürlük | Çözünür |
| Üst Patlama Sınırı | 38 %(V).veri yok |
| Buhar Basıncı | 42 hPa (20 °C) |
| Viskozite | 1,72 mPa.s (20 °C) |
| pH-Değeri | Asidik |
| Ürün Grubu | Puris. |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |