Ürün Kodu
255599-100G
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 255599-100G Cobalt(Iı) Chloride
| Marka Kelebek | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül CoCl2 · 6H2O | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 237,93 gr/mol | RTECS Numarası 231-589-4 | Eş anlamlılar Kobaltlı klorür hekzahidrat |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | Kendiliğinden yanmaz |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Isıtıldığında parçalanır. |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi |
| Renk | Açık kırmızı |
| Konsantrasyon | >=98,00% |
| Yoğunluk | 1,9 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Kristalin |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Bazlarla uyumsuz. |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 86 °C |
| Bölme Katsayısı | Uygulanamaz |
| Saflık Yüzdesi | 98.00 |
| Saflık Detayları | >=98,00% |
| Suda Çözünürlük | (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar yoğunluğu | 1,9 g/cm3 (20 °C) |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Uygulanamaz |
| pH-Değeri | Veri yok |
| Depolama Sıcaklığı | Oda Sıcaklığı |