Ürün Kodu
24137-4x2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 24137-4x2.5L 2-Propanol
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül ( CH3 ) 2 CHOH |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 60.11 gr/mol | Eş anlamlılar sec -Propil alkol; IPA; İzopropanol; İzopropil alkol |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 77-83 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | Doktora Avrupa, BP, USP |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 0,784-0,786 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | 12 °C |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | Farmakope Genel Kullanımlı Çözücüler |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü oksitleyici maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | %2 (Hacim) |
| Erime Noktası/Aralığı | -90 °C |
| Bölme Katsayısı | 0,05 (25 °C) |
| Saflık Yüzdesi | 99.50 |
| Saflık Detayları | >=%99,50 |
| Çözünürlük | Çoğu organik çözücüde çözünür |
| Suda Çözünürlük | Tamamen karışabilir |
| Üst Patlama Sınırı | %12 (Hacim) |
| Buhar Basıncı | 42 hPa (20 °C) |
| Viskozite | 2,5 mPa.s (20 °C) |
| pH-Değeri | Doğal |
| Ürün Grubu | Puris. |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |
| Ürün Grubu | KROMASOLV™ |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |