Ürün Kodu
239321-500G
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 239321-500G Sodium Sulfite Acs Reagent
| Marka RİEDEL-DE HAEN | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül Na2SO3 | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 126,04 gr/mol | RTECS Numarası BİZ2150000 | Eş anlamlılar Disodyum sülfit; Sodyum sülfit |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Veri yok |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi |
| Renk | Beyaz |
| Yoğunluk | 2,6 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Toz |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Asitler, Oksitleyici maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 600 °C |
| Bölme Katsayısı | -4 (25 °C) |
| Saflık Yüzdesi | 98.00 |
| Saflık Detayları | >=98,00% |
| Suda Çözünürlük | 270 gr/l (40 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Önemsiz |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 200 g/l'de 10 (20 °C) |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |