Ürün Kodu
19460-1L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 19460-1L Tert-Butanol Puriss
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül (CH 3 ) 3 COH |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 74,12 gr/mol | RTECS Numarası EO1925000 | Eş anlamlılar 2-Metil-2-propanol; tert -Butil alkol; Trimetil karbinol |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 1.013 hPa'da 81 - 83 °C |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi |
| Renk | Renksiz |
| Konsantrasyon | 100,00% |
| Yoğunluk | 20 °C'de 0,79 g/cm3 |
| Alevlenme noktası | 1.013,25 hPa'da 59 °F (15 °C) |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Alt Patlama Sınırı | 2,4 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | yaklaşık 25 °C 1.013,25 hPa'da |
| Bölme Katsayısı | log Pow: 20 °C'de 0,32 |
| Saflık Yüzdesi | Nis.00 |
| Saflık Detayları | >=%99,70 |
| Suda Çözünürlük | Tamamen karışabilir |
| Üst Patlama Sınırı | %8 (Hacim) |
| Buhar yoğunluğu | Veri yok |
| Buhar Basıncı | 25 °C'de (77 °F) yaklaşık 54 hPa |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | Veri yok |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |