Ürün Kodu
16446-2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 16446-2.5L Xylenes Assay Xylene İsomers And Ethelbenzol
| Marka RİEDEL-DE HAEN | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül C6H4 ( CH3 ) 2 | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 106,17 gr/mol | RTECS Numarası ZE2100000 | Eş anlamlılar İzomerlerin ksilen karışımı |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 136 - 140 °C |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 0,87 gr/cm3 |
| Alevlenme noktası | 25 °C |
| (Ekipman) ile Kullanım İçin | Laboratuvar kullanımı |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | Reaktif Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü oksitleyici maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | 1,1 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | -34 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | Nis.00 |
| Saflık Detayları | >=%99,00 |
| Suda Çözünürlük | 0,2 gr/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | %7 (Hacim) |
| Buhar yoğunluğu | Mar.66 |
| Buhar Basıncı | 5-10 hPa (20 °C) |
| Viskozite | 0,61 mPa.s (20 °C) |
| pH-Değeri | Uygulanamaz |
| Ürün Grubu | Puris. |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |