Ürün Kodu
15513-4x2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 15513-4x2.5L Formaldehyde Solution Meets Analytical Specification Of Bp
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | Doğrusal Formül HKO | MDL Numarası |
| Eş anlamlılar Formalin |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 93-96 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | Doktora Avrupa, BP |
| Renk | Renksiz |
| Konsantrasyon | 10.00% |
| Yoğunluk | 1.080-1.090 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | 64 °C |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | Farmakope Genel Kullanımlı Çözücüler |
| Uyumsuz Malzemeler | Temizlenmemiş boş kaplar, hava ile patlayıcı karışımlar oluşturabilen ürün gazları içerebilir, Güçlü oksitleyici maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | Veri yok |
| Erime Noktası/Aralığı | 10 °C |