Ürün Kodu
12849-1KG
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 12849-1KG Copper(Iı)Sulfate
| Marka Kelebek | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül CuSO 4 · 5H 2 O | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 249,69 gr/mol | Eş anlamlılar Mavi Vitriol; Bakır sülfat pentahidrat; Sülfürik asit, bakır(II) tuzu (1:1) pentahidrat |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | Kendiliğinden yanmaz |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Isıtıldığında ayrışır |
| Sertifikasyon | Avrupa Doktorası, BP, FCC, USP |
| Renk | Mavi Yeşil |
| Konsantrasyon | 100,00% |
| Yoğunluk | 20 °C'de 2,28 g/cm3 |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sağlam |
| Seviye | Ekstra saf |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 110 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Suda Çözünürlük | 20 °C'de 209 g/l |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar yoğunluğu | Veri yok |
| Buhar Basıncı | Önemsiz |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 20 °C'de 3,5 - 4,5 |
| Ürün Grubu | Puris. |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |