Ürün Kodu
101389-2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 101389-2.5L Chlorobenzene
| Marka Bal kuyusu | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül C6H5Cl |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 112,56 gr/mol | RTECS Numarası CZ0175000 | Eş anlamlılar Fenil klorür; Monoklorobenzen |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 130-132 °C (1.013 hPa) |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 1.107-1.109 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | 28 °C |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | Reaktif Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Oksitleyici maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | 1,3 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | -45 °C |
| Bölme Katsayısı | 2,84 |
| Saflık Yüzdesi | 99 |
| Saflık Detayları | >=%99,00 |
| Çözünürlük | Çözünür |
| Suda Çözünürlük | Hafif çözünür |
| Üst Patlama Sınırı | %11 (D) |
| Buhar Basıncı | 12 hPa (20 °C) |
| pH-Değeri | Doğal |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |