Ürün Kodu
09717-250G
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 09717-250G Ammonium Phosphate Monobasic Puriss
| Marka Kelebek | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül NH4H2PO4 | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 115,03 gr/mol | Eş anlamlılar mono -Amonyum fosfat; prim - |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 197 °C (Ayrışma) |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 1,803 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sağlam |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü asitler, Güçlü oksitleyici maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 190 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 99 |
| Saflık Detayları | >=%99,00 |
| Suda Çözünürlük | Çözünür |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | 0,00001 hPa (20 °C) |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 50 g/l'de (25 °C) 3,8-4,4 |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |
| pH-Değeri | Uygulanamaz |
| Ürün Grubu | KROMASOLV™ |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |