Ürün Kodu
07208-4X2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 07208-4X2.5L Sulfuric Acid Puriss
| Marka RİEDEL-DE HAEN | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül H2SO4 |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 98.08 gr/mol | RTECS Numarası WS5600000 | Eş anlamlılar Sülfürik Asit Çözeltisi |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 310 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | Doktora Avrupa, BP |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 1,840 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | Ekstra saf |
| Uyumsuz Malzemeler | Bazlar, İndirgeyici maddeler, Organik maddeler, Bakır, Aminler, Alkoller, Aldehitler, Siyanürler, Sülfürler, Nitriller, Suyla şiddetli reaksiyona girer, Gi |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | -14 ila -10 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 95.00 |
| Saflık Detayları | 95.00-97.00% |
| Suda Çözünürlük | Tamamen çözünür |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Önemsiz |
| Viskozite | 21 mPa.s |
| pH-Değeri | Asidik |
| Ürün Grubu | Puris. |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |