Ürün Kodu
04273-1KG
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 04273-1KG Sodium Phosphate Dibasic Dodecahydrate
| Marka RİEDEL-DE HAEN | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül Na2HPO4 · 12H2O | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 358,14 gr/mol | RTECS Numarası 231-448-7 | Eş anlamlılar Na2HPO4 · 12H2O |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Veri yok |
| Sertifikasyon | Doktora Avrupa, BP, E339 |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 1,52 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sağlam |
| Seviye | Reaktif Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Bilgi bulunamadı. |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 34 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 98.50 |
| Saflık Detayları | 98.50-101.00% |
| Suda Çözünürlük | 77 gr/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 9,0-9,3 (20 °C) |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |