Ürün Kodu
04269-1KG
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 04269-1KG Sodium Phosphate Monobasic Dihydrate
| Marka RİEDEL-DE HAEN | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül NaH 2 PO 4 · 2H 2 O | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 156.01 gr/mol | Eş anlamlılar Sodyum dihidrojen fosfat dihidrat |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Isıtıldığında ayrışır |
| Sertifikasyon | Avrupa Birliği, BP, FCC, USP, E339 |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 2,04 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sağlam |
| Seviye | Reaktif Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Bilinen yok |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 60 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 98.00 |
| Saflık Detayları | 98.00-100.50% |
| Suda Çözünürlük | Çözünür |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Uygulanamaz |
| pH-Değeri | 4.2-4.5 (20 °C) (sulu çözelti olarak) |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |