Ürün Kodu
04243-1KG
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 04243-1KG Potassium Phosphate Monobasic Meets Analytical Specification Of Nf
| Marka RİEDEL-DE HAEN | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül KH2PO4 | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 136.09 gr/mol | Eş anlamlılar Monopotasyum fosfat; Potasyum dihidrojen fosfat; prim.-Potasyum fosfat |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Isıtıldığında ayrışır |
| Sertifikasyon | Ph.Eur., NF, E340 |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 2,34 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Kristalin |
| Seviye | Reaktif Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü asitler ve güçlü bazlar |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 253 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 98.00 |
| Saflık Detayları | 98.00-100.50% |
| Suda Çözünürlük | 220 gr/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 4,2-4,5 (20 °C) |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |