Ürün Kodu
03124-250G
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 03124-250G Potassium İodide Puriss
| Marka RİEDEL-DE HAEN | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül KI | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 166 gr/mol | RTECS Numarası TT2975000 | Eş anlamlılar Iosat; Thyrosafe; Thyroshield |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 1,323 °C (1,013 hPa) |
| Sertifikasyon | Doktora Avrupa, BP, USP |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 3,12 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Kristalin |
| Seviye | Reaktif Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Kuvvetli asitler, Oksitleyici maddeler, Nitratlar |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 681 °C |
| Bölme Katsayısı | Uygulanamaz |
| Saflık Yüzdesi | Nis.00 |
| Saflık Detayları | 99.00-100.50% |
| Suda Çözünürlük | 1,429 g/l (25 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 6,0-9,0 (20 °C) |
| Ürün Grubu | Puris. |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |