Ürün Kodu
03080-250ML
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 03080-250ML Ethylbenzene Puriss
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül C6H5C2H5 |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 106,17 gr/mol | RTECS Numarası DA0700000 | Eş anlamlılar NSC 406903; Feniletan |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 135-137 °C (1.013 hPa) |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 0,87 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | 15 °C |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü oksitleyici maddeler, Güçlü asitler ve güçlü bazlar |
| Alt Patlama Sınırı | 1,0 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | -95 °C |
| Bölme Katsayısı | Haz.24 |
| Saflık Yüzdesi | Nis.00 |
| Saflık Detayları | >=%99,00 |
| Suda Çözünürlük | 0,2 gr/l (25 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | 6,7 %(H) |
| Buhar Basıncı | 9,5 hPa (20 °C) |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | Veri yok |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |