Ürün Kodu
LB.RW.WTC600
Ürün Markası
Radwag WTC 600 Hassas Terazi 600 gr / 0.01 gr
| TEKNİK ÖZELLİKLER: | |
| Maksimum Kapasite | 600 gr |
| Okunabilirlik | : 0.01 gr |
| Doğruluk | : 0.1 gr |
| Dara Alanı | : 600 gr |
| Tekrarlanabilirlik | : 0.01 gr |
| Doğrusallık ± | : ±0.02 gr |
| Cevap Süresi | : 2 sn |
| OIML Sınıfı | : II |
| Ekran Tipi | : LCD (aydınlatmalı) |
| IP Değeri | : IP 43 |
| Güç Kaynağı | : 100/240 V AC 50/60 Hz / 12 V DC ve batarya |
| Çalışma Sıcaklığı | : +15 °C - +30 °C |
| Kefe Boyutu | : 128 mm x 128 mm |
Paket Boyutu | : 330 mm x 230 mm x 140 mm |
| Arayüz | : RS 232 |
| Net Ağırlık | : 1,3 kg |
| Brüt Ağırlık | 2 kg |