Ürün Kodu
LB.RW.WLC20
Ürün Markası
| RADWAG WLC 20/A2 Hassas Terazi 20 KG / 0.1 GR |
| RADWAG WLC 20/A2 Hassas Terazi 20 KG / 0.1 GR |
| Özellikler: | |
| Maksimum Kapasite | 20 kg |
| Hassasiyet | : 0,1 g |
| Dara Alanı | : 20 kg |
| Tekrarlanabilirlik | : 0,1 gr |
| Doğrusallık ± | : ±0,3 gr |
| Cevap Süresi | : 3 sn |
| Ekran Tipi | : LCD (backlit) |
| Güvenlik | : IP 43 |
| Güç Kaynağı | : 110/240 V AC 50/60 Hz / 12 V DC ve batarya |
Batarya İle Çalışma Süresi | : 45 s (Ortalama) |
| Çalışma Sıcaklığı | : +15 °C - +30 °C |
| Nem | : 10/85 % RH yoğunlaşma |
| Kefe Boyutu | : 300 mm × 300 mm |
| Net Ağırlık | : 2,8 kg |
| Brüt Ağırlık | : 4,3 kg |
Paket Boyutu | : 470 mm x 380 mm x 336 mm |