Ürün Kodu
LB.RW.WLC12K
Ürün Markası
| RADWAG WLC 12/F1/K Hassas Terazi 12 KG / 0.2 GR |
| Özellikler: | |
| Maksimum Kapasite | 12 kg |
| Hassasiyet | : 0,2 g |
| Dara Alanı | : 12 kg |
| Tekrarlanabilirlik | : 0,2 gr |
| Doğrusallık ± | : ±0,6 gr |
| Cevap Süresi | : 3 sn |
| Ekran Tipi | : LCD (backlit) |
| Güvenlik | : IP 43 |
| Güç Kaynağı | : 110/240 V AC 50/60 Hz / 12 V DC ve batarya |
| Batarya İle Çalışma Süresi | : 35 s (Ortalama) |
| Çalışma Sıcaklığı | : +15 °C - +30 °C |
| Nem | : 10/85 % RH yoğunlaşma |
| Kefe Boyutu | : 300 mm × 300 mm |
| Net Ağırlık | : 5,2 kg |
| Brüt Ağırlık | : 6 kg |
Paket Boyutu | : 570 mm x 390 mm x 170 mm |
| Arayüzey | : RS 232 |