Ürün Kodu
PS 1000.X2
Ürün Markası
PS.X2 serisi, hassas terazilerde yeni ve ileri bir seviyeyi sunar. X2 serisi teraziler, parmak ucunuzda en yüksek kullanım konforunu sağlayan en son nesil kapasitif displeye sahiptir. İşletim kolaylığı, kolay anlaşılır menü ve kullanışlı olarak düzenlenmiş display her günkü işleriniz için en iyi ergonomiyi garanti eder. Sunulan çok çeşitli arayüzler, iletişim için en uygun çözümün seçimini kolaylaştırır. X2 serisi teraziler, yazma, kopyalama, arşivleme ve veri transferi sağlayan harici cihazlar ile birlikte çalışmada sınırsız imkânlar sunar. Terazi yapısında bulunan IR sensörler, dara alma, sonuçları yazıcıya gönderme veya belirli bir prosesin ardışıl adımlarını seçme vb. gibi birçok işlemin, teraziye dokunmadan sadece eli sensörün üzerinden geçirerek yapılmasını sağlar. Terazinin gövdesi plastikten ve kefesi paslanmaz çelikten yapılmıştır.Teknik Özellikler:
| Maximum capacity [Max] | 1000 g |
| Minimum load | 0,02 g |
| Readability [d] | 0,001 g |
| Dara aralığı | -1 kg |
| Verification scale interval [e] | 0,01 g |
| Minimum weight (USP) | 1 g |
| Minimum weight (U=1%,k=2) | 0,1 g |
| Repeatability (Max) | 0,0015 g |
| Düşük yükte tekrarlanabilirlik | 0,0005 g |
| Doğrusallık | ±0,003 g |
| Kararlılık süresi | 2 s |
| Ayarlama | internal (automatic) |
| OIML Class | II |
| Levelling system | semi-automatic - LevelSENSING |
| Display | 5” graphic colour touchscreen |
| Weighing pan dimensions | 128×128 mm |
| Packaging dimensions | 470×380×336 mm |
| Net weight | 3,9 kg |
| Brüt ağırlık | 5,5 kg |
| IP Sınıfı | IP 43 |
| Veri tabanı kapasitesi | 7 |
| Haberleşme arayüzü | 2×RS232¹, USB-A, USB-B, Ethernet, Wi-Fi® |
| Touch-free operation | 2 IR Sensors |
| Güç kaynağı | 100 — 240 V AC 50/60 Hz |
| Maksimum güç tüketimi | 4 W |
| Çalıştırma sıcaklığı | +10 — +40 °C |