Ürün Kodu
LB.RW.MA50.X2.A
Ürün Markası
Radwag MA 50.X2.A Nem Tayin Cihazı 50 gr /1 mg
| Teknik Özellikler | |
| Maksimum Kapasite | : 50 gr |
| Okunabilirlik[d] | : 1 mg |
| Dara Aralığı | : -50 gr |
| Maksimum Örnek Ağırlığı | : 50 gr |
| Kurutma Sıcaklığı Aralığı | : max 160 °C, 250 °C max (opsiyonel) |
| Nem Okuma Doğruluğu | : 0,001 % |
| Tekrarlanılabilir Nem Oranı | : +/-0,05% (sample ~ 2g), +/-0,01% (sample ~ 10g) |
| Ekran | : 5'' renkli dokunmatik ekran |
| Isıtıcı Modül | : IR(infrared) modül |
| Kurutma Modu | : 4 kurutma modu (standard, hızlı, kademeli, yavaş) |
Otomatik Kapatma Fonksiyonları | : 4 mod (saat, tanımlı, otomatik, manual) |
| Ek Fonksiyonlar | : Kurutma işleminden önce numune ağırlık kontrolü |
| Güç | : 230V, 50Hz, AC |
| Kefe Çapı | : Ø 90, h = 8 mm |
| Net Ağırlık | : 5,2 kg |
| Ebatı (G x Y x D) | : 470 mm × 380 mm × 340 mm |
| Arabirimler | : 1×RS 232, USB-A, USB-B, Wireless Modül (opsiyonel) |
| Brüt Ağırlık | : 6,7 kg |
| Maksimum Örnek Yüksekliği | : h = 20 mm |