Ürün Kodu
6100.X2.M
Ürün Markası
Teknik Özellikler:
| Maximum capacity [Max] | 6100 g |
| Minimum load | 0,5 g |
| Readability [d] | 0,01 g |
| Dara aralığı | -6100 g |
| Verification scale interval [e] | 0,1 g |
| Minimum weight (USP) | 10 g |
| Minimum weight (U=1%,k=2) | 1 g |
| Repeatability (Max) | 0,008 g |
| Düşük yükte tekrarlanabilirlik | 0,005 g |
| Doğrusallık | ±0,02 g |
| Kararlılık süresi | 1,5 s |
| Ayarlama | internal (automatic) |
| OIML Class | II |
| Levelling system | semi-automatic - LevelSENSING |
| Display | 5” graphic colour touchscreen |
| Weighing pan dimensions | 195×195 mm |
| Cihaz boyutları | 333x206x107 mm |
| Packaging dimensions | 470×380×340 mm |
| Net weight | 5,7 kg |
| Brüt ağırlık | 7,3 kg |
| IP Sınıfı | IP 43 |
| Veri tabanı kapasitesi | 7 |
| Haberleşme arayüzü | 2×RS232¹, USB-A, USB-B, Ethernet, Wi-Fi® |
| Touch-free operation | 2 IR Sensors |
| Güç kaynağı | 100 — 240 V AC 50/60 Hz |
| Maksimum güç tüketimi | 4 W |
| Çalıştırma sıcaklığı | +10 — +40 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 — +50 °C |
| Atmosferik nem | 40% — 80% |