Ürün Kodu
LB.RW.WL-305-0005
Ürün Markası
| Teknik Özellikler: | |
| Maksimum Kapasite | : 50 gr |
| Okunabilirlik[d] | : 0,1 mg |
| Dara Ağırlığı | : 50 gr |
| Maksimum Örnek Ağırlığı | : 50 gr |
| Kurutma Sıcaklığı Aralığı | : max 250 °C |
| Nem Okuma Doğruluğu | : 0,0001 % |
| Tekrarlanılabilir Nem Oranı | : +/-0,05% (örnek ~ 2 g), +/-0,01% (örnek ~ 10 g) |
| Ekran | : LCD (backlit) |
| Isıtıcı Modül | : Halojen |
| Kurutma Modu | : 4 kurutma modu (standard, hızlı, kademeli, yavaş) |
Otomatik Kapatma Fonksiyonları | : 4 mod (saat, tanımlı, otomatik, manual) |
| Ek Fonksiyonlar | : Örnek tanımlama |
| Güç | : 230V 50Hz AC |
| Kefe Çapı | : Ø 90, h = 8 mm |
| Net Ağırlık | : 4,8 kg |
| Ebatı (G x Y x D) | : 470 mm × 380 mm × 336 mm |
| Arabirimler | : RS232¹, USB-A, USB-B, Wi-Fi® |
| Brüt Yük | : 6,4 kg |
| Maksimum Örnek Yüksekliği | : h = 20 mm |