Ürün Kodu
LS 320A
Ürün Markası
| Kapasite | : 320 g |
| Hassasiyet | : 0,1 mg |
| Tekrarlanabilirlik | : 0,1 mg |
| Doğrusallık | : 0,2 mg |
| Kefe Ölçüsü | : Ø 80 mm |
| Ölçüm Sonuç Süresi | : 3 sn |
| Çalışma Aralığı | : 0... 40 °C 25%... 85% RH |
| Hat Voltajı | : 115 - 230V |
| Güç Tüketimi | : 18 VA |
| Frekans | : 50 - 60 Hz |
| Ebatları | : 228 x 381 x 342 mm |
| Ağırlık | : 6,6 kg |
| Die-Cast alüminyum gövde |
| Blueline yüksek kontrast mavi vakum floresan ekran |
| Toz ve mevcut su girişine karşı IP65 koruma |
| İnternet üzerinden güncelleme |
|
| Yazılım özellikleri: Parça sayma programı, istatistik, % tartım, hayvan tartımı, yoğunluğun belirlenmesi, tartma, kaydedici, net toplam uygulaması |
| ART-Otomatik tekrarlanabilirlik testi |
| Elektronik anti-hırsızlık koruma kodu |
| RS232 ve USB bilgisayar arayüzü |
| İsviçre Yapımı |