Ürün Kodu
LB.WTW.OXİ3205-1
Ürün Markası
WTW OXİ 3205 SET 1 PORTATİF OKSİJEN METRE |
| Su geçirmez yapıda, dahili kalibrasyon hatırlatıcılı, arkadan aydınlatmalı ekrana sahip oksijen metre. |
| Ölçüm Aralığı (Konsantrasyon) | : 0,00... 20,00 mg / lt, 0,0... 90 mg / lt |
| Ölçüm Aralığı (Doygunluk) | : 0... 200,0 %, 0... 600 % |
| Ölçüm Aralığı(Kısmi Basınç) | : 0... 1250 mbar |
| Sıcaklık | : -5,0 °C... +50,0 °C |
| Doğruluk | : Ölçülen Değerin ± 0,5 % |
| Sıcaklık Kompanzsayonu | : 0 °C... +40 °C |
| BAŞOtomatik Basınç KompanzasyonuLIK | : 500... 1100 mbar |
| Tuzluluk Ayarlaması | : 0 veya 35 katı tuz |
| Kalibrasyon Aralığı | : 1... 999 gün (ayarlanabilir) |
| Ebatları | : 180 x 80 x 55 mm |
| Ağırlık | : 400 gr (yaklaşık) |
| Ekranda kalibrasyon durumunu gösterme |
| Son kalibrasyon değerlerini kaydeder ve istenildiğinde ekranda görülebilir |
| IP 67 koruma sınıfına sahiptir |
| Arkadan Aydınlatmalı Ekran |
| 800 saatlik aydınlatmasız, 150 saat aydınlatmalı kullanım pili bulunmaktadır |
| 4 adet kalem pili ile çalışmaktadır |
| Sıcaklık kompanzasyonlu Cellox 325 oksijen elektrodu, Oxical SL kalibrasyon tüpü, elektrolite ve temizleme solüsyonları, 3 adet yedek membran ile birlikte taşınabilir çantasında. |